Listening

Війна принесла в наше життя багато випробувань. Кожен день ми приймаємо нові виклики, приймаємо складні рішення.

Ми вчимося долати життєві труднощі, покладаючись на свою силу та мудрість, віру та цінності.

Але наше завдання не тільки пройти через ці випробування, але і зберегти свою цілісність, свої найкращі якості, примножити мудрість і стійкість.

За рік у нас багато змін і занадто багато невизначеності. Сім’ї зіткнулися з проблемою розлуки. Це порушило звичну сімейну систему. Матері проводять час з дітьми 24/7, без часу на відновлення, на піклування про себе. Все це і багато іншого додає стресу в наше життя, не дає часу і простору на потрібний відпочинок, на достатнє емоційне відновлення.

Ми робимо речі, яких ніколи не робили, ми беремо ролі, яких ніколи раніше не брали. Ми відчуваємо те, чого ніколи не відчували. І ми можемо бути вразливими перед цими відчуттями. Це великий виклик, але і водночас великі можливості. Зараз ми на порозі нової самоідентифікації, це кризовий момент, який може стати початком пробудження чи формування нових якостей, нових можливостей для кожного з нас.

Тож, як ми можемо піклуватися один про одного і про себе?  Наша вразливість залежить від наповненості нашого внутрішнього контейнеру стресу.  І перше, що ми можемо зробити щоби наш контейнер не переповнювався, що б ми могли рухатися далі своїм життям в найкращий спосіб для себе та своїх близьких – ми можемо виговоритися. Це допоможе привнести більше усвідомлення до того, що з нами зараз відбувається, як ми можемо діяти в найкращий спосіб для себе.

Саме уважна комунікація, активне слухання дозволяє нам «злити» накопичені емоції, які застеляють собою нам дорогу, не дають рухатися далі, бачити більше. Потреба бути почутим і прийнятим – є базовою для людини, такою, що дає безпечний простір, увагу до почуттів. А почуття – це діти наших потреб, які будуть кликати нас поки ми не звернемо на них увагу. Тож, активне та емпатійне слухання є ключем до контейнеру стресу, для догляду за ним. Це той інструмент, який нам допомагає зберігати внутрішнє світло, співчуття, людяність.

Якщо вас зацікавила така можливість ви можете звернутися до лісенера і пересвідчитись в екологічності послуги. Інформацію про лісенерів ви можете знайти за цим лінком 

і там ви зможете побачити контакти і час доступності лісенера. Сесії відбуваються за телефонним дзвінком.

З любов’ю і вірою в найкраще,

Команда лісенерів