Listening

Hello! / Привіт всім!

To everyone!

We now have a good team of listeners who have been specially trained by UK active listening specialists and continue with monthly training and practical sessions.

They received good theoretical and practical training. When offering services, they are guided by the basic principles of providing support. A responsible approach to the provision of services and a desire to join the support of Ukrainians.

Team members are now willing to share time and space by offering listening sessions.

If you see that someone from Ukraine needs such help, please share the link to this article.

For Ukrainians

Ділимось гарними новинами і новою пропозицією, що плекатиме благополуччя українців в Британії.

Наразі ми маємо гарну команду лісенерів, які пройшли спеціальну підготовку у британських фахівців з активного слухання і продовжують мати щомісячні навчально-практичні сесії.

Вони отримали гарну теоретичну і практичну підготовку. При пропонуванні послуг керуються головними принципами надання підтримки. Мають відповідальний підхід до пропонування послуг і бажання бути дотичними до підтримки українців.

Наразі учаники команди готові ділитися часом і простором, пропонуючи сесії слухання.

Сесії проводяться за принципом

  • конфіденційності
  • структурованості
  • екологічності

Конфіденційність – все що відбувається під час сесії слухання, суворо залишається в часі і просторі слухання.

Структорованість – сесія має свій початок, середину і закінчення. Тривалість сесії 50 хв. Сесій може бути декілька. Ви можете змінювати лісенера, поки не знайдете «свого».

Екологічність – не дає порад, не пропонує рішення, не проявляє критику. Лісенер застосовує навички активного і емпатійного слухання.

Сесія слухання – це не психотерапія, це дуже екологічний спосіб зниження стресу і підвиження стійкості у ці важкі часи для українців. І ми дуже раді, що можемо запропонувати таку послугу широкому колу.

Це стало можливим за підтримки організацій Hilltops Ukrainian support community, the Chiltern Samaritans in Amersham, а також завдяки окремим ініціативам небайдужих людей.

Що ви отримаєте від сесії слухання:

  • Можливість проговорити те, що вас турбує, що знижує стрес та структурує думки
  • Відчути підтримку та небайдужість
  • Відчути, що Вас розуміють , що саме Ви важливі